Oferty pracy

Proces rekrutacji

Project Manager

Możliwości, jakie pragniemy Ci zaoferować
Zapewnimy cenne doświadczenie i możliwość rozwoju, które pozwolą Ci wykorzystać Twój potencjał.
Dzięki pracy w roli Project Managera zdobędziesz umiejętności i kwalifikacje w zakresie
audytu, doradztwa i finansów, jednocześnie zdobywając
cenne kontakty biznesowe, które zaprocentują dla Ciebie w przyszłości.

Twoje zadania

  • prowadzenie badań i przeglądów sprawozdań finansowych
  • zarządzanie zespołem audytorskim oraz projektami badań, przeglądów oraz usług doradczych
  • nadzór nad pracą zespołu audytorskiego
  • wsparcie zespołu w zakresie zrozumienia procesów funkcjonujących w audytwanych spółkach
  • wsparcie kluczowego biegłego rewidenta w rozmowach z zarządem audytowanych spółek
  • świadczenie pozostałych usług biegłego rewidenta oraz usług doradczych dla klientów
  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

  • doświadczenie zdobytw w firmie audytorsko-doradczej
  • dobra znajmość polskich i międzynarodowych standarów rachunkowści
  • łatwośc nawiązywania kontaktów i relacji
  • umiejętność planowania pracy włąsnej i zespołu oraz zarządzania zespołem; dbałość o budowanie dobrych relacji w zespole
  • dyspozycyjność i gotowść do wyjazdów służbowych (maksymalnie 15% czasu pracy)
  • bardzo dobra znajmość języka angielskiego w mowie i piśmie

Twoim dodatkowym atutem będzie zaawansowany proces zdobywania uprawnień biegłego rewidenta, ACCA lub CIMA

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy pełnej wyzwań w młodym i dynamicznych zespole
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych biegłych rewidentów
  • możllliwość uzyskania uprawnień Biegłego Rewidenta – będziemy Cię wspierać w tym procesie!
  • bogatą ofertę szkoleń
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia na stanowisku kierowniczym

Asystent w dziale audytu

Dzięki pracy w roli Asystenta zdobędziesz umiejętności i kwalifikacje w zakresie

  • wsparcie biegłego rewidenta w badaniach i przeglądach sprawozdań finansowych
  • wykonywanie wybranych czynności badania sprawozdań finansowych

Potrzebne umiejętności

  • absolwent / student studiów ekonomicznych drugiego stopnia lub student 3-go roku studiów ekonomicznych drugiego stopnia
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • kominikatywność, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • motywacja do zdobywania i pogłębiania wiedzy
  • doładność, staranność, skrupulatność, rzetelność
  • bardzo dobra znajmość MS Office (Excel, Word)

Oferujemy:

  • spotkania integracyjne

Aplikacje prosimy kierować na adres:

kontakt@mmca.pl

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w wysyłanych aplikacjach zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacyjnego.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest MMCA Sp. z o. o.